Vyhledávání

 

Centrální vysavače Elektrolux

Centrální vysavače Electrolux Oxygen byly navrženy s ohledem na zákazníky.Zákazníci stále častěji žádají přitažlivé produkty s vyspělými technologiemia výhodami pro zdraví. Oxygen je reakcí na tyto požadavky.

Nic než z 99,97% čistý vzduch
Vzhledem k těsné izolaci a nedostatečné ventilaci a vlhkostije vnitřní vzduch často 2 až 5 krát znečištěnější než vzduchvenkovní. Nový Oxygen od Electroluxu charakterizujejedinečný dvojitý systém filtrace. Samočisticí filtr GORE-TEX?nabízí bezstarostný provoz bez potřeby používání papírovýchsáčků. Exkluzivní True HEPA filtr čistí vzduch až z 99,97%,a poté jej rozptýlí přes náš jemný difuzní systém, čímžodpadá nutnost výfuku mimo obytné prostory.

Inteligentní design
Centrální vysavač Oxygen je aerodynamický a tichý,a přece je robustní a výkonný. Nabízí intuitivní používání sezdokonaleným informačním displayem a přináší výhody všem,kterým záleží na jejich zdraví a na čitém domově. Oxygen nebyl navržen pouze v přitažlivém designu, ale s důrazem napochopení potřeb zákazníků.

Electrolux Oxygen ? znatelně čistý vzduch
Agregát centrálního vysavače Oxygen je umístěnv užitkových prostorách, jako jsou garáž nebo technická místnost. Je napojen na potrubní rozvod vedený v podlahách,který se instaluje při hrubé stavbě, nebo jej lze snadnodopojit na rozvod stávající. Vysavačové zásuvky jsou umístěny v co možná nejvíce centralizované poloze.Z takto strategicky rozmístěných vysavačových zásuvek hadicí obsáhnete jakýkoliv kout v domě. Ve většině případů stačí pouhé dvě vysavačové zásuvky na patro

Podívejte se na naší nabídku

Zajímavé odkazy


spolupracujeme | IVT Obleser Junkers Obleser Electrolux Obleser PELIPAL Obleser